۱۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83335174
۰ نفر
امام جمعه ملایر: مقاومت، معامله قرن را مضمحل می کند

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: مساله ای که امروز آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و نوچه های عربی آنها در منطقه مساله ای با عنوان «معامله قرن» در فلسطین اشغالی اعلام کرده اند، به طور قطع با مقاومت نابود و مضمحل می شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدباقر برقراری در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه ملایر اظهار داشت: آنها در معامله قرن به دنبال عادی سازی روابط عرب‌ها با رژیم صهیونیستی به رهبری آل سعود و انتقال سفارت خانه‌های آمریکا و حامیان آنان به سرزمین قدس شریف هستند.


وی تاکید کرد: همانگونه که گنبد آهنین آنها جواب نداد، معامله قرن نیز جواب نمی‌دهد و بیداری اسلامی فلسطینیان و مسلمانان جهان نمی‌گذارد معامله قرن از گلوی آنها پایین برود.


امام جمعه ملایر با بیان اینکه معامله قرن امروز به مقاومت قرن تبدیل شده است اظهار داشت: ملتی که روزی با سنگ مقاومت می‌کرد، امروز با موشک مقابل رژیم صهیونیستی ایستاد و ظرف ۴۸ ساعت رژیم صهیونیستی را فلج کرد.


حجت الاسلام برقراری ادامه داد: امروز رعب و وحشت در دل رژیم صهیونیستی و سربازان آن افتاده است و به دنبال ایجاد حصاری در اطراف خود هستند.


وی با بیان اینکه جهان اسلام امروز به فرماندهی و مرکزیت جمهوری اسلامی در اوج بیداری و بصیرت است و در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده است گفت: رییس جمهوری آمریکا باید بداند که از این معامله قرن، خیر یک سمساری را هم نخواهد برد و برای خودشان به دنبال کفن و گور باشند، چراکه ۲۵ سال آنها رو به اتمام است.


خطیب جمعه ملایر روز قدس را روز جامه عمل پوشاندن به ندای ملکوتی امام خمینی (ره) و عمل به وصیت امیرالمومنین (ع) دانست و افزود: امروز ملت رشید ایران و کشورهای اسلامی و آزادی خواهان عالم جهادِ با زبان کردند و بار دیگر حمایت خود را از مظلومان فلسطین و عالم اعلام کردند.


حجت الاسلام برقراری همچنین به فرا رسیدن سالروز رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلابی اسلامی و سالروز ۱۵ خرداد اشاره و بیان کرد: ۱۵ خرداد زمینه نهضت انقلاب اسلامی ما را رقم زد که باید همیشه در کنار تکریم و بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) بزرگ داشته شود.


وی با اشاره به ۳۰ سال مدیریت عالمانه، تدبیر هوشمندانه، آینده نگری عالمانه و دلسوزی پدرانه، ۳۰ سال پیش بینی هوشمندانه، تجربه امامت و رهبری و ناامید کردن دشمنان توسط رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: در سایه فرامین رهبری تاکنون پیشرفت کرده‌ایم و از این پس نیز مردم و تمامی مسئولان تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در کنار یکدیگر می‌توانند کارها را به خوبی پیش ببرند.


امام جمعه ملایر همچنین به شهادت امام جمعه کازرون در استان فارس گفت: مسئولان فرهنگی کشور باید مراقب منحرفان فرهنگی باشند و اجازه ندهند از این ناتوی فرهنگی صدایی بلند شود.


حجت الاسلام برقراری با اشاره به فرا رسیدن عید سعید فطر و میزان زکات فطریه اظهار داشت: مردم همکاری لازم را دبیرخانه زکات کمیته امداد ملایر را داشته باشند و زکات فطریه قبل از نماز عید فطر پرداخت شود.


۷۵۲۸/‏۲۰۸۷

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha