۱۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۱
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 83334908
۰ نفر
آیت الله نوری همدانی: طرح معامله قرن شکست خورده است

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: امروز مسلمانان جهان و همه آزادی خواهان علاوه بر پیام به آمریکا و صهیونیست و دشمنان نشان دادند که معامله قرن شکست خورده است.

این مرجع تقلید شیعیان روز جمعه با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر قم در گفت و گو با خبرنگاران افزود: امروز اسراییل غاصب در حال احتضار است و به زودی قدس و سرزمین فلسطین از دست این رژیم جعلی نجات می یابند.


وی با بیان اینکه روز قدس روز دفاع از فلسطینیان و آرمان های فلسطین است گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد که مسلمانان و آزادی خواهان جهان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین استوار و ثابت قدم هستند.


آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: امروز مساله فلسطین نخستین مساله جهان اسلام است و به طور قطع مسلمانان در برابر توطئه های رژیم صهیونیستی پیروز خواهند شد.


معامله قرن طرحی است که همه قطعنامه‌های سازمان ملل در خصوص فلسطین از جمله بازگشت مرزهای فلسطین به سال ۱۹۶۷ و حق بازگشت آوارگان فلسطینی را نادیده می‌گیرد.


طرح ضدفلسطینی معامله قرن شامل انضمام کامل قدس به رژیم صهیونیستی، انضمام شهرک‌های موجود در کرانه باختری به این رژیم، نابودی کامل حق بازگشت آوارگان فلسطینی و تعیین منطقه 'ابودیس' به عنوان پایتخت کشور فلسطین است.


۷۴۰۴ / ‏‬ ۱۱۷۵/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =