پیروزی مردم فلسطین با سازش نیست

تهران - ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیروزی مردم فلسطین فقط با مقاومت به دست می آید نه سازش.

«سردار غلامحسین غیب پرور» روز جمعه در مراسم راهپیمایی باشکوه روز قدس در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: امروز روز قدس، روز همبستگی مردم مظلوم فلسطین است و همه مسلمانان جهان باید برای پیروزی این ملت مظلوم در برابر رژیم اشغالگر تلاش کنند.


رئیس بسیج مستضعفین روز قدس را روز احیای یکی از شعارهای انقلاب اسلامی دانست و اظهارداشت: مردم مسلمان در این روز با حضور در مراسم راهپیمایی در عمل این شعار انقلاب را احیا خواهند کرد.


به گزارش ایرنا، مردم روزه دار ایران اسلامی به همراه دیگر مسلمانان جهان امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز قدس، در راهپیمایی به مناسبت این روز حضور یافتند تا همبستگی و همدلی خود را با مردم فلسطین نشان دهند و آزادی این سرزمین را فریاد بزنند.


روز جهانی قدس مناسبتی جهانی به ابتکار امام خمینی(ره)  است که از یکسال پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله در آخرین جمعه ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود.


راهپیمایی روز جهانی قدس امسال مصادف با دهم خرداد ۱۳۹۸ است.طرح صلح آمریکا، توطئه قرن است نه معامله قرن
معاون علمی و تقسیم کار ملی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیز در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: معامله قرن، توطئه قرن در دره اول علیه ملت فلسطین و سپس یکپارچگی جهان اسلام و بشریت است.


«هادی اکبرزاده» افزود: امسال حضور مردم به خصوص قشر نخبه، اثرگذار و گروه های مرجع بسیار حساس تر است


وی تاکید کرد: نخبگان، افراد اثرگذار و گروه های مرجع جامعه وظیفه و نقش مخصوصی دارند و باید در میان مردم آگاهی ایجاد کنند و عمق توطئه دشمنان را نشان دهند.


معاون علمی و تقسیم کار ملی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اضافه کد: حضور مردم محاسبات دشمن را مختل می کند، آنان بر اساس محاسباتی، پیش بینی هایی برای اعمال فشار به مردم و مقابله با نظام اسلامی دارند و این حضور نشان می دهد که محاسبات درست نیست.


اکبرزاده اعلام کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان می دهد که آنان وظایف خود را هوشیارانه انجام می دهند و با وجود تمامی فشارها و مشکلات اقتصادی، اولویت بندی می کند و می دانند چه مسئولیتی بر عهده دارند.


وی تصریح کرد: این مسئولیت شناسی مردم، وظیفه مسئولان را مضاعف می کند تا به مشکلات مردم بیش از پیش توجه کنند.


سیام **۳۰۳۶*۷۳۲۹