۱۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۳
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83334448
۰ نفر
پویش دانش آموزی مدافعان قبله در رشت همزمان با روز جهانی قدس

رشت - ایرنا - پویش دانش آموزی مدافعان قبله با محور اعلام آمادگی برای مبارزه با صهیونیسم و آزادسازی قدس شریف همزمان با راهپیمایی با شکوه روز قدس در رشت برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت: این پویش با محور اعلام آمادگی برای مبارزه با صهیونیسم و آزادسازی قدس شریف همزمان با راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در رشت برگزار خواهد شد.
مهیار فتحی پور افزود: ایجاد، تقویت و حفظ روحیه دشمن ستیزی در فضای دانش آموزی و ایجاد میدانی برای نقش آفرینی دانش آموزان در جهت اسکتبار ستیزی از اهداف پویش دانش آموزان مدافعان قبله است.
وی اجتماع بزرگ دانش آموزی فرزندان رمضان المبارک را از دیگر برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان عنوان و اظهار کرد: دانش آموزان انقلابی انجمن‌های اسلامی با در دست گرفتن تابلو نوشته و پلاکاردهای (ما فرزندان رمضان هستیم؛ ما را از تحریم نترسانید) در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، با اشاره به سخن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر دراختیار گذاشتن یک شماره اختصاصی برای تماس ایرانی‌ها و آمادگی به مذاکره و جریان سازی های رسانه‌ای در فضای بین الملل، خاطر نشان کرد: در قالب مجموعه‌ای نمایشگاهی تعداد اندکی از خیانت‌های آمریکا و سران استکباری آن در برابر کشور و ملت ایران با استفاده از عنصر خلاقیت اعداد و با اشاره به شماره‌های از قبل اعلام شده تولید و در فضای مجازی منتشر شده است.
وی در پایان ضمن دعوت جنبش دانش آموزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان از تمامی مردم روزه دار برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس دعوت کرد.


در بخشی از بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان، آمده است: ما اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، ضمن محکوم کردن سکوت مجامع بین المللی در حمایت از مقاومت مردم صبور فلسطین، به برادران و خواهران مسلمانمان در فلسطین و تمامی جهانیان اعلام می‌داریم که به وعده الهی ایمان راسخ داریم و می‌دانیم که با مقاومت و صبر، پیروزی و یاری خداوند در انتظار ماست.


امروز، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس است.


۷۲۸۶/‏۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =