۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۱
کد خبرنگار: 1273
کد خبر: 83334037
T T
۰ نفر
یکهزار و 880 سبدکالا بین نیازمندان میاندوآب توزیع شد

مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان یکهزار و 880 سبدکالا در بین مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

رسول بخشی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این میزان سبد کالا به ارزش ۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال در بین خانواده‌های نیازمند و مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.


وی افزود: به همین مناسبت از ابتدای ماه مبارک رمضان نیز با کمک خیران برای ۲ هزار و ۷۰۰ خانوار تحت پوشش نیز افطاری تهیه و سفره احسان برپا و برای یکهزار و ۵۰۰ نفر نیز غذای گرم فراهم و در بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اظهار کرد: خیران نیکوکار میاندوآبی همواره یار و یاور نیازمندان هستند و در راستای رفع نیازهای محرومان، اقدامات و گام‌های خداپسندانه ای در این شهرستان بر می‌دارند.
وی از خیران و مردم نوع دوست این شهرستان خواست تا این نهاد را در تهیه مایحتاج مورد نیاز خانواده‌های نیازمند تنها نگذارند و یاریگر مددکاران این نهاد در کمک رسانی به محرومان و نیازمندان باشند.
وی گفت: در همین راستا طرح محسنین و حامی یابی برای ایتام نیز در ماه مبارک رمضان و در شب‌های قدر در این شهرستان انجام شد.
به گزارش ایرنا، حدود سه هزار و ۵۷۷ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار و ۸۰۰ نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب هستند.
۹۸۷۱/۶۱۸۵/‏۳۰۷۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha