نرم افزار تلفن همراه برای جشنواره کتابخوانی رضوی طراحی شد

همدان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان از طراحی و عرضه نرم افزار اختصاصی تلفن همراه ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند از این شیوه برای شرکت در این مسابقه بزرگ استفاده کنند.

عاطفه زارعی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دبیرخانه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف آسان سازی و شتاب دهی به فرایند دسترسی عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی، این نرم افزار را طراحی و عرضه کرده است.


وی اضافه کرو؛: علاقمندان علاوه بر راه‌های معمول گذشته، از طریق نرم افزار اختصاصی تلفن همراه برای گوشی‌های اندروید می توانند در اینمسابقه شرکت کنند.


زارعی اضافه کرد: در سالهای گذشته مردم از جشنواره کتابخوانی رضوی استقبال خوبی داشتند و اقبال مردم به این رویداد بزرگ فرهنگی و دینی باعث شد راه‌های متنوعی برای شرکت در این جشنواره در نظر گرفته شود.


مدیرکل کتابخانه های عمومی همدان گفت: مراجعه حضوری به کتابخانه‌های عمومی و ثبت نام در جشنواره از طریق سایت اینترنتی www.razavi.iranpl.ir از شیوه‌های معمول شرکت در جشنواره رضوی است که در سال‌های اخیر تعبیه و اجرایی شده است.


زارعی با بیان اینکه ۶ بخش در این نرم افزار تعبیه شده است خاطرنشان کرد: «ثبت نام در جشنواره»، «ورود و شرکت در جشنواره»، «منابع جشنواره»، «راهنمای شرکت در جشنواره»، «نشانی نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی» و «دریافت فراخوان جشنواره» بخش‌های در نظر گرفته شده در این نرم افزار است.


وی افزود: علاقه‌مندان با مراجعه به بخش «ثبت نام در جشنواره» می‌توانند مراحل ثبت نام خود را با درج اطلاعات و مشخصات فردی، مشخص کردن کتابخانه و سازمان مرجع، نوع ارتباط خود با کتابخانه و انتخاب رمز عبور، تکمیل کنند و به این ترتیب با ورود به بخش دوم یعنی «ورود و شرکت در جشنواره» و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.


زارعی با تاکید براینکه دسترسی به منابع جشنواره توسط این نرم افزار امکان پذیر است گفت: همچنین بخشی برای معرفی و چگونگی شرکت در جشنواره تعبیه شده که به سؤالات احتمالی شرکت کنندگان پاسخ می‌دهد.


وی یادآوری کرد: علاقمندان برای دانلود این نرم افزار به سایت اینترنتی جشنواره www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.


۷۵۲۷/۲۰۹۰

سرخط اخبار استان‌ها