۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۷
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 83333799
۰ نفر
باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سنندج منهدم شد

سنندج - ایرنا- فرمانده انتظامی کردستان گفت: باند پنج نفره تهیه و توزیع مواد مخدر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر در سنندج شناسایی و منهدم شد.

سردار علی آزادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شناسایی و دستگیری اعضای این باند در راستای طرح مبارزه با تهیه و توزیع مواد مخدر توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شد.


وی اضافه کرد: بعد از مدت ها کار اطلاعاتی اعضای این باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سنندج شناسایی و طی عملیات موفق پلیسی پنج نفر شامل سه مرد و ۲ زن دستگیر شدند.


سردار آزادی افزود: دو دستگاه خودرو پراید متعلق به اعضای این باند نیز توقیف، ۲ کیلوگرم هروئین و یک کیلوگرم شیشه هم از مخفیگاه آنها کشف و ضبط شد.


وی همچنین خبر از دستگیری سارق کابل های برق در سنندج خبر داد و گفت: در پی افزایش سرقت سیم های کابل برق در سنندج و پیگیری های صورت گرفته از طریق شرکت برق، دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.


فرمانده انتظامی کردستان اظهار داشت: پس از کار اطلاعاتی، سارق حرفه ای کابل برق حین سرقت دستگیر و مقادیری از اموال مسروقه نیز از مخفیگاه او کشف شد.


وی یادآور شد: متهم برای تحقیقات به کلانتری محل در شهرک بهاران منتقل و در تحقیقات صورت گرفته به ۲۲ فقره سرقت اعتراف کرد.


سردار آزادی در رابطه با فعالیت دیگر ماموران انتظامی گفت: ۱۴۳ هزار و ۷۶۰ نخ سیگار نیز توسط ماموران پلیس در شهرستان بیجار کشف شد.


وی با بیان اینکه دو نفر در این رابطه دستگیر شدند، اضافه کرد: پلیس حین کنترل خودروهای عبوری ۲ خودروی سمند و پراید را توقیف و در بازرسی از این خودروها این میزان سیگار قاچاق را کشف کرد.


۶۱۰۸/‌۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =