۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۴
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83333176
۱ نفر
«پاتر» فرشته نجات «جهانبخش» در اِمکس

تهران- ایرنا- انتصاب «گراهام پاتر» به سمت سرمربی تیم برایتون موجی از هیجان را پیرامون ورزشگاه امکس به وجود آورده است اما شاید تنها یک بازیکن خاص بیش از همه بابت این تغییر و تحول هیجان زده باشد: علیرضا جهانبخش!

تارنمای خبری hitc در گزارشی نوشت: باشگاه برایتون پس از برگزاری آخرین بازی فصل و اعلام قطع همکاری با «کریس هیوتون»، خبر انتصاب سرمربی پیشین تیم سوانزی سیتی را به عنوان جانشین هیوتون رسانه ای کرد.


برکناری هیوتون که در سال های اخیر کارهای بزرگی برای مرغ های دریایی آلبیون انجام داده بود، غافلگیر کننده و غیرقابل باور می نمود؛ با این وجود، برایتون تحت هدایت وی پس از سال جدید میلادی تنها در ۲ بازی موفق به پیروزی شده بود؛ آماری که برای هیچ تیم لیگ برتری به هیچ عنوان قابل قبول نیست.


آمدن پاتر به اِمکس خبر خوشی برای هواداران برایتون بود؛ آنها می توانند امیدوار باشند که تیم محبوب شان سبک بازی متفاوتی را به نمایش بگذارد.فلسفه فوتبالی هیوتون مبنی بر تسلیم کردن مالکیت توپ به حریف و استفاده از ضد حملات در نهایت موجب سقوط او شد اما پاتر قطع به یقین سبکی هجومی را از فصل آینده در دستور کار تیمش قرار می دهد.


در این بین، یک بازیکن که بیش از هر بازیکن دیگری از این تغییرات منفعت می برد، «علیرضا جهانبخش» خواهد بود؛ بازیکنی که پس از پشت سر گذاشتن فصلی درخشان با پیراهن آلکمار در هلند و ثبت آمار ۳۶ گل و پاس گل در مجموع رقابت ها، توقعات را از خود بالا برده بود.با این وجود، جهانبخش در تیم جدیدش حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشد که البته دلیل این اتفاق بیشتر از آنکه به اشتباهات فردی و عملکرد نادرست وینگر ایرانی مربوط باشد، به سبک فوتبالی ربط داشت که وی مجبور به تبعیت از آن بود.


وینگر ۲۵ ساله و ملی پوش ایرانی در صورت در اختیار داشتن آزادی عمل می تواند مهارت های خود را در فاز هجومی عرضه کرده و پاتر بهتر است تیم خود را برای فصل آینده حول محور جهانبخش بسازد.


ورزشی **۳۹۹۱**۹۱۲۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =