پاسخ استعلامات فقط از پنجره  واحد سرمایه گذاری داده شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان هدف از تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری را تسریع در فرآیند استعلامات مورد نیاز سرمایه گذاران عنوان کرد و گفت : تمامی دستگاه ها باید استعلامات را از طریق پنجره واحد جواب بدهند و هرگونه جوابی خارج از این مسیر تخلف محسوب خواهد شد.

به گزارش دریافتی شامگاه سه شنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان محمد جواد فدایی در ششمین نشست پنجره واحد سرمایه گذاری استان با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در رونق تولید و ایجاد اشتغال افزود: نتیجه کم کاری سیستم اداری و معطلی سرمایه گذار، چیزی جز عدم ایجاد اشتغال و رواج بیکاری نخواهد بود.


وی با انتقاد شدید از بی توجهی دستگاه های اجرایی استان نسبت به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان دغدغه انجام وظیفه برای ایجاد اشتغال و رونق تولید را ندارند و منتظر پیگیری های استاندار برای حل مشکلات هستند.
فدایی تصریح کرد: متأسفانه در استان کرمان همه مدیران یک جور فکر نمی کنند و دستگاه ها یا با وظیفه خود برای رونق تولید و ایجاد اشتغال آشنا نیستند و یا اینکه وظیفه خود را می دانند و تنبلی می کنند.
استاندار ضمن انتقاد از مدیران استان این پرسش را مطرح کرد که چرا مدیران استان منتظرند استاندار پیگیر حل مشکلات سرمایه گذاران از آنها باشد و خود آنها دغدغه توسعه و رونق تولید برای ایجاد اشتغال را ندارند؟
در این نشست مشکلات مربوط به استعلامات شرکت مس تخت گنبد بردسیر، طرح سافاری پارک در محدوده هفت باغ علوی، و شرکت های اعتماد پارس مبین و مهندسی کرمان ارتباط مطرح و درباره آنها تصمیم گیری شد.


همچنین پیرامون پاسخ استعلامات زمین طرح نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی شرکت آوای آرمانی پدیده و استعلامات محدوده مزایده ای معدن شن و ماسه شهرستان بردسیر بحث و تبادل نظر وتصمیم لازم اتخاذ شد.


۵۰۵۴
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha