کوهنوردان گرفتار شده در ارتفاعات اشترانکوه نجات یافتند

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: کوهنوردان گرفتار شده در ارتفاعات اشترانکوه منطقه دریاچه گهر توسط تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر ازنا نجات یافتند.

صارم رضایی سه‌شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۶ خرداد سالجاری پس از اعلام حادثه از سوی مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر، یک تیم امداد و نجات کوهستان توسط بالگرد سازمان به منطقه حادثه اعزام شد.


وی گفت: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه با ارزیابی انجام شده و اقدامات اولیه مورد نیاز و تاریک شدن هوا ادامه عملیات به روز بعد موکول شد.


وی افزود: در صبح روز هفتم خرداد تیم امداد نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا به منطقه اعزام و با درایت تیم پروازی توسط بالگرد سازمان امداد، مصدوم به را نجات دادند.


رضایی بیان کرد: دیگر کوهنورد گرفتار شده در میان دره توسط تیم دوم که به صورت زمینی از طریق قایق به منطقه اعزام شده بودند، نجات یافت.


وی ادامه داد: کوهنوردان گرفتار شده توسط بالگرد به پایگاه امداد و نجات جاده‌ای اباذر شهرستان ازنا انتقال داده شدند و توسط آمبولانس به بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا منتقل شدند.


/ ‏۶۰۶۰/‏ ۳۲۱۰

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha