۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83329220
۰ نفر
وزیر کشور: همکاری های بین منطقه ای در استانها آغاز شده است

مشهد- ایرنا- وزیر کشور گفت: یک اتفاق مهم که در این وزارتخانه با توجه به شرایط کنونی آغاز شده است شروع همکاری های بین منطقه ای استانها در حوزه تولید و اشتغال است.

عبدالرضا رحمانی فضلی یکشنبه شب در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: بر اساس این کار، هر سه تا پنج استان به یک منطقه تبدیل شده است و کار این مناطق فعالیت در حوزه تولید و اشتغال است.


وی با بیان اینکه مسئولیت این مناطق هر چند ماه بین استانها در چرخش است ادامه داد: هدف این است که ظرفیت های درون منطقه ای هر استان به عنوان مکمل و همکار دیگر استانهای آن منطقه در نظر گرفته شود تا با این نوع همکاری و تکمیل نوع ظرفیت و خدمات، سطح فعالیتهای تولید و اشتغال افزایش یابد.


وزیر کشور با اشاره به جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: با تولید، اشتغال و جذب و افزایش سرمایه گذاری خارجی می توانیم در برابر تحریمها مقاومت کنیم و در این راستا جلسات مختلفی در استانها برگزار و برنامه ها را اجرا می کنیم.


رحمانی فضلی افزود: استاندار خراسان رضوی کار خود را با جدیت آغاز کرده و هماهنگی خوبی بین دستگاههای این استان وجود دارد لذا  امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم سهم این استان را در عرصه ملی بیش از این افزایش دهیم.


وی  ادامه داد: در حوزه های مختلف خراسان رضوی حرکتهای خوبی شروع شده است و این استان با توجه به ظرفیتهای ملی و منطقه ای و مرزهایی که با چند کشور دارد می تواند نقش فراتری ایفا کند.


۱۹۲۲/۷۵۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =