عارف: راه خود را از کسانی که می خواهند از اعتبار جریان اصلاح طلب سوء استفاده کنند، جدا می کنیم

تهران-ایرنا-رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با هشدار به برخی رفتارهایی که موجب افزایش شکاف و بی اعتمادی بین مردم می شود، گفت: در انتخابات مجلس یازدهم راه خود را از کسانیکه می خواهند از اعتبار جریان اصلاح طلب سو استفاده کنند، جدا خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، یازدهمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان عصر یکشنبه با حضور  اعضا این شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه  محمدرضا عارف با تسلیت شهادت حضرت علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات در ماه پرفیض رمضان و شبهای قدر ، روند طی شده از سوی فراکسیون امید برای انتخابات هیات رئیسه مجلس برای اجلاسیه چهارم را تشریح کرد و گفت: فراکسیون امید برای حفظ هویت خود و انجام رسالت جریانی به صورت مستقل در انتخابات هیات رئیسه ورود کرد و تلاش شد با شفافیت و به دور از برخی روابط غیر شفاف اصالت گفتمانی خود را در درون مجلس به عینه نشان دهیم.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان ضمن قدردانی از همراهی و همکاری موثر اعضای فراکسیون امید در جریان انتخابات هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که در انتخابات مجلس یازدهم باید راه خود را از افراد فرصت طلب و کسانیکه می خواهند از اعتبار جریان اصلاح طلب سو استفاده کنند جدا کنیم.

در ادامه این نشست، اعضای جلسه نسبت به برخی رفتارهایی که موجب افزایش شکاف و بی اعتمادی بین مردم می شود، هشدار دادند و خواستار رسیدگی جدی به مطالبات به حق مردم از سوی مسئولان در شرایط خاص کشور شدند.

به اعتقاد اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان حضور قدرتمند حاکمیت در عرصه بین المللی نیازمند اقداماتی در داخل کشور برای تقویت اعتماد عمومی است.

گزارش عملکرد کارگروه های چند گانه از دیگر محورهای یازدهمین  جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان بود.شبد**1058*9122 
نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =