چهار میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به ابرکوه اختصاص یافت

یزد- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ابرکوه گفت: چهار میلیارد ریال تسهیلات  بلاعوض  برای تکمیل منازل روستائیان این شهرستان اختصاص یافت.

حمیدرضا چاکرالحسینی عصر روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه به هر واحد مسکونی ۸۰ میلیون ریال وام تعلق می گیرد، افزود: این مبلغ  به ۵۰ نفر از روستائیانی که منازل آنها نیمه تمام است و توان تکمیل واحدهای خود را ندارند پرداخت می شود.


وی اظهار داشت : برای روستائیانی که فاقد مسکن هستند و نیاز به تسهیلات ساخت مسکن دارند، ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله در نظر گرفته شد .


این مسئول بنیاد مسکن ابرکوه خاطرنشان کرد: متقاضیانی که شرایط لازم را دارند ، برای دریافت تسهیلات به بنیاد مسکن مراجعه کنند.


چاکر الحسینی خاطرنشان کرد: در صورت تخصیص ۲۰ میلیارد ریال بودجه ، برای بازسازی واحدهای مسکونی که در اثر بارندگی و حوادث غیر مترقبه دچار خسارت شده اند، پرداخت می شود.


وی  بابیان اینکه ۴۱ واحد مسکونی شهری و روستایی در شهر مهردشت و روستای فراغه ، برای فروش آماده است تصریح کرد: این واحدها با شرایط ویژه از جمله پرداخت ۵۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به اقشار کم در آمد فروخته می شود.


مرکز شهرستان ۵۳ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.


۷۵۴۰/ ۲۰۴۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =