سرمایه گذاران داخلی ظرفیت موردتوجه دراجرای پروژه های خوزستان هستند

اهواز - ایرنا - مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان گفت: تلاش داریم در وضعیت فعلی اقتصاد، سرمایه گذاران داخلی را با سرعت و توان بیشتر درپروژه های در دست اجرا در خوزستان جایگزین و جذب کنیم.

رضا قیصی پور روز یکشنبه در حاشیه نشست جذب و حمایت از سرمایه گذار در خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور چیزی که اهمیت دارد حفظ شرایط موجود در بخش سرمایه گذاری و استفاده از سرمایه گذاران داخلی برای اجرای پروژه های در دست اجرا است.


وی گفت: دستگاه های اجرایی خوزستان مشکلات و مسایل زیادی دارند و قوانینی که هم وجود دارد در مواردی باعث ایجاد مشکلاتی برای سرمایه گذاران می شوند.


مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان شرایط فعلی اقتصاد و وضعیت نرخ ارز را از عوامل تاثیر گذار در جذب سرمایه گذار دانست.


وی گفت: عوامل داخلی و خارجی در جذب سرمایه گذار موثراست و در سال های گذشته با توجه به شرایطی که ایجاد شد مثل بحث برجام وضعیت خوبی در جذب سرمایه گذار و انجام پروژه های مختلف داشتیم و سرمایه گذاران زیادی در بخش های مختلف از جمله نفت و گاز در خوزستان فعال شدند که با توجه به مشکلاتی که ایجاد شد امکان ادامه همکاری با بسیاری از این سرمایه گذاران نبود.


 7158 / 6037

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =