۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۴
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83329143
۰ نفر
سرمربی جدید تیم نفت مسجدسلیمان یک گزینه داخلی است

اهواز - ایرنا - مدیرعامل تیم نفت مسجدسلیمان گفت: هنوز هیچ گزینه ای برای سرمربیگری تیم مشخص نشده اما برای فصل آینده از یک گزینه داخلی استفاده می کنیم.

مهران نصیریان دوست روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در چند روز آینده نشستی در خصوص انتخاب سرمربی تیم بین اعضای هیات مدیره برگزار می شود و تا روز پنجشنبه همین هفته تکلیف سرمربی تیم مشخص می شود.


وی ادامه داد: برای هدایت تیم چند گزینه را مدنظر داریم اما تلاش می کنیم فردی را انتخاب کنیم که بیشتر با شرایط جوی تیم و شهر مسجد سلیمان آشنا باشد.


وی گفت: هدف ما این است که با یک تیم قدرتمند وارد مسابقات شویم اما مشکلات مالی همچنان گریبان تیم ما را گرفته لذا تلاش می‌ کنیم با جذب یک حامی مالی قوی، مشکلات خود را پیش از شروع لیگ برطرف کنیم.


مهران دوست که چندی پیش از سمت خود استعفا داده بود در خصوص بازگشتش به تیم افزود: اعضای هیئت مدیره باشگاه با استعفایم مخالفت کردند و همچنان به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت می کنم.


مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه هدف مان ساختن یک تیم قدرتمند برای فصل آینده است گفت: اعتقاد داریم که مربیان داخلی بهتر می توانند برای تیم نفت مسجدسلیمان مثمر ثمر باشند از سوی دیگر به دنبال جذب بازیکنان مطرح ایرانی هستیم تا در کنار دیگر بازیکنان بومی بتوانیم تیم خوبی روانه مسابقات کنیم.


وی در پاسخ به این پرسش که برای فصل آینده بازیکن خارجی جذب می کنید گفت: هم اکنون یک بازیکن خارجی داریم اما برای فصل آینده به دنبال جذب یک بازیکن خارجی دیگر هستیم اگر چه ابتدا باید سرمربی تیم مشخص شود تا با نظر او بازیکنان تیم را انتخاب کنیم.


به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران با کسب ۲۲ امتیاز در مکان چهاردهم جدول قرار گرفت.


۹۸۷۹ / 6037

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =