سامانه قرائت و چاپ آنی قبوض گاز در سروآباد اجرایی شد

سنندج - ایرنا - مدیر شرکت گاز سروآباد گفت: در راستای افزایش رضایتمندی و بهبود سطح کیفی خدمات، سامانه قرائت و چاپ آنی قبوض گاز مشترکین شرکت در این شهرستان اجرایی شد.

امید رجبی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این سامانه کنتور خوان بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را در نرم افزار موجود در تلفن همراه ثبت و با ارسال داده با اینترنت پر سرعت به سرور اصلی و پردازش اطلاعات صورتحساب گاز به چاپگر همراه کنتورخوان قبض را چاپ و همان لحظه به صورت حضوری تحویل مشترک می دهد.
وی به مزایای این طرح اشاره کرد و افزود: قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل صورتحساب قبوض به مشترکین در همان لحظه، از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض کنترل و نظارت بر عملیات کنتور خوان با استفاده از Gps سامانه از مهمترین مزایای این طرح است.
مدیر شرکت گاز سروآباد یادآور شد: کاهش خطاهای انسانی قرائت، افزایش مهلت زمانی کافی برای مشترکین برای پرداخت گاز بهای مصرفی و اطمینان از عدم یا توزیع دیر هنگام قبوض از دیگر مزایای اجرای این طرح است.


وی اضافه کرد: در فاز اول در سطح ۲ شهر سروآباد و اورامان و روستاهای درکی، دزلی، ترخان آباد، ابراهیم آباد، احمدآباد، دورود، پایگلان و بیساران اجرا و در فاز بعدی در سطح تمام روستاهای سطح شهرستان سروآباد اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیت ۵۰ هزار نفری در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.


۷۳۴۵/۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =