توسعه و رونق تولید از راهبردهای اصلی فرمانداری ری است

شهرری- ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: توسعه و رونق تولید در سال جاری از راهبردهای مهم و مورد توجه فرمانداری این شهرستان به شمار می رود تا بتوان علاوه بر اشتغالزایی، تولید را رونق بخشید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد اسماعیلی‌راد شامگاه یکشنبه در آئین تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ری که با حضور مسئولان ادارات و استاندار تهران در شهرری برگزار شد، اظهار داشت: تحریم ها و تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی هیچ تاثیری در روند تولیدات و فعالیت های اقتصادی کشور نداشته و ملت ایران همچنان در راستای توسعه و رونق تولید گام بر می دارد.


وی با بیان اینکه توسعه شهرستان ری در سال‌های گذشته فراز و فرود زیادی داشته است، تصریح کرد: یکهزار میلیارد تومان به روستاهای دارای دهیاری این شهرستان اختصاص داده شده تا بتوان بخشی از معضلات و مشکلات منطقه را رفع کرد.


سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری بر لزوم استفاده از ایده‌های خلاق در حوزه ری تاکید کرد و افزود: درب اتاق فرماندار به روی کسانی که دارای نظرات ارزشمند هستند، باز است و افراد دارای ایده به سهولت مطالب خود را بازگو کنند.


وی با اشاره به اینکه در حوزه تامین مایحتاج روزانه مردم در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی پیشرو هستیم، گفت: خاورمیانه منطقه استراتژیکی دنیا محسوب می شود اما با این حال به دلیل مدیریت مطلوب و موثر نظام و دولت از آرامشی مثال‌زدنی در منطقه برخوردار هستیم.


اسماعیلی‌راد یادآور شد: فعالیت گسترده در عرصه عملیات و کار موجب توسعه و پیشرفت شهرستان ری در حوزه های مختلف می شود.


وی گفت: نقدهای سازنده سبب پیشرفت و توسعه در امور شهرستان ری می شود، بر همین اساس هیچگونه محدودیتی برای دیدار با صاحب‌ نظران و منتقدان این شهرستان ری وجود ندارد.


به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از زحمات ۶ ساله هدایت‌الله جمالی‌پور فرماندار سابق شهرستان ری تقدیر و اسماعیلی‌راد به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ری معرفی شد.


شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.


1970/6003

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =