همدان آماده میزبانی از اردوهای ورزشی ملی و فراملی است

همدان- ایرنا- مسئول امور ورزش بانوان همدان گفت: این استان با برخورداری از بهترین زیرساخت های ورزشی مهیای میزبانی از اردوها و مسابقات ملی و بین المللی است.

معصومه پیردهقان روز یکشنبه در بازدید از اردوی تیم منتخب بانوان دوگانه کشور در همدان اظهار داشت: این استان ظرفیت میزبانی از اردوهای تیم ملی بانوان را در رشته های مختلف دارد.
وی اضافه کرد: در بخش بانوان نگاه مسئولان به حمایت از ورزشکاران است و بر این اساس آماده میزبانی در تمامی رشته ها هستیم.


مسئول ورزش بانوان همدان خاطرنشان کرد: هم اکنون یکی از استان های موفق در عرصه های همگانی و قهرمانی بانوان هستیم و حضور در تیم ملی و درخشش در میادین بین المللی را هدفگذاری کرده ایم.


وی حضور بانوان در عرصه های بین المللی ورزش را افتخاری ارزنده برای زنان ایرانی برشمرد و گفت: خوشحالیم که همدان در تیم های ملی بانوان سهم بسزایی دارد.


پیردهقان حضور پانته ا قلی پور از همدان در اردوی منتخب بانوان اعزامی به مسابقات اروپایی رومانی را مهم دانست و گفت: این حضور سرآغازی برای موفقیت بانوان همدان در رشته های دوگانه و سه گانه است.


وی یادآور شد: برای اعزام موفق تیم بانوان سه گانه همدان در مسابقات قهرمانی اروپا آماده برپایی مراحل بعدی اردوی این تیم هستیم.


اردوی آماده سازی منتخب بانوان دوگانه کشور اعزامی به مسابقات قهرمانی اروپا هم اینک به میزبانی شهر همدان دایر است و هشت بانوی منتخب دوگانه کشور در قالب باشگاه «سه گانه جوان کرج» حضور دارند.


باشگاه «سه گانه جوان کرج» عنوان قهرمانی لیگ دوگانه بانوان کشور را در سال گذشته کسب کرده است و اکنون برای حضور قدرتمند در مسابقات دوگانه زمینی قهرمانی اروپا به میزبانی کشور رومانی آماده می‌شود.


۷۵۲۰/۲۰۹۰