برگزاری نشستهای رفع موانع تولید در خراسان رضوی هفتگی شد

مشهد - ایرنا - استاندار خراسان رضوی گفت: به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و بهبود فضای کسب و کار در استان، از این پس نشست های کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان هفتگی برگزار می شود.

علیرضا رزم حسینی روز یکشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی که در محل یکی از واحدهای شهرک صنعتی توس برگزار شد افزود: از این به بعد هر هفته یکشنبه ها پس از بررسی وضعیت واحدهای صنعتی، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل می شود تا زمینه برطرف شدن مشکلات فعالان اقتصادی و کارآفرینان فراهم و شعار سال نیز محقق شود.
وی ادامه داد: در هر یک از نشستهای این کارگروه باید گزارش جامعی از میزان تحقق مصوبات نشست های گذشته توسط دبیر کارگروه ارائه شود.
استاندار خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد که با اجرای قانون رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار بتوان از همه ظرفیت های قانونی برای رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی و رونق بخشیدن به فعالیت های اقتصادی استفاده کرد.
رزم حسینی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی هم باید ضمن حفظ حقوق دولت، حداکثر تلاش خود را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به کار گیرند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: پارسال کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان 113 نشست برگزار کرد که در این نشست ها 894 پرونده مربوط به واحدهای تولیدی در حوزه های صنعتی و کشاورزی بررسی شد.
راضیه علیرضایی افزود: تعداد مصوبات این نشست ها در سال گذشته هزار و 199 مورد بود که از این تعداد 649 مصوبه اجرا شد، 541 مصوبه در دست اجراست و 9 مصوبه پیگیری نشده است.
پیش  از برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استاندار خراسان رضوی به همراه جمعی از مسئولان از دو واحد صنعتی در حوزه تولید ظروف چینی و تجهیزات الکترونیکی دیدن کرد.
1922/7489
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =