۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۵
کد خبر: 83328879
۰ نفر
مشهدالرضا (ع) سیاهپوش شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به مناسبت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع)  با مشارکت هیات های مذهبی و پویش های مردمی فضاآرایی شهر انجام شد.

علیرضا صحراگرد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا تمامی پرچم های سه رنگ ایران و پرده های الوان بر روی عرشه پل ها، میادین و تقاطع ها به رنگ مشکی درآمده است. 


وی با تاکید بر جانمایی و نصب صحیح پرده های عزاداری در سطح شهر تصریح کرد: به منظور جلوگیری از مخاطراتی از قبیل سقوط عمودی های روشنایی، انسداد مسیر تردد و رفت و آمد عابران، برخورد موتور سیکلت ها، خودروها و ایجاد نقاط کور برای تابلوها و علائم ترافیکی با نصب پارچه نوشته های تبلیغات مذهبی در مکان های نامناسب، موارد توسط همکاران شهرداری جمع آوری و برای نصب در محل های مناسب در اختیار هیات های مذهبی قرار گرفت.


مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: علاوه بر فضاسازی های شهری نیروهای خدمات شهری نیز در این شبها در سطح شهر و به ویژه در منطقه ثامن به صورت ویژه مشغول به کار هستند.


شب 21 ماه رمضان از شبهای قدر و شب شهادت حضرت علی (ع) است و در این شب مراسم احیاء و شب زنده داری در حرم مطهر رضوی، مساجد، حسینیه ها و نقاط مختلف شهر برگزار می شود.


1922/7505

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =