۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 1301
کد خبر: 83328843
۰ نفر
ویژه برنامه‌های رادیو فرهنگ در روز شهادت حضرت علی(ع)

تهران - ایرنا- برنامه‌های «قدر عشق» و «آینه بلاغت» در روز شهادت حضرت علی (ع) از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ در روز شهادت حضرت علی (ع) دو ویژه برنامه تدارک دیده است. ویژه برنامه «قدر عشق» با محوریت کلی چقدر علی و قدر علی را میشناسیم؟ پرسش از کارشناسان برمبنای جمله معروف ؛ علی مع الحق و الحق مع العلی به بررسی و آسیب شناسی مبحث عدالت در جامعه می پردازد.


علی منصوری مدرس حوزه و دانشگاه، حسینعلی رمضانی - اسلام شناس و استاد دانشگاه کارشناسان حضوری برنامه «قدر عشق» هستند و کارشناس تلفنی عبدالرضا مظاهری استاد تمام در عرفان اسلامی و رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد واحد تهران- جنوب. این برنامه روز دوشنبه 6 خرداد ساعت 9 صبح به صورت زنده از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.


«قدر عشق» در گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ به تهیه کنندگی و نویسندگی مریم یوسفی پور و گویندگی علی رضا تابان و شیرین پور عسگر تولید و پخش می شود.


ویژه برنامه «آینه بلاغت» با محوریت بلاغت در نهج البلاغه و کلام امیر المومنین از منظر فصاحت و شیوایی کلام توسط منصور پهلوان پژوهشگر دینی و استاد دانشگاه تهران بررسی می شود. این برنامه ساعت 11 روز دوشنبه پخش می شود.


«آینه بلاغت » در گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ به تهیه کنندگی سید هادی موسوی نژاد، نویسندگی ضیا الدین خالقی و گویندگی سکینه ارجمندی تولید و پخش می شود.


رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف 106 مگا هرتز است.


فراهنگ**9210**9246**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =