۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۹
کد خبرنگار: 1017
کد خبر: 83328802
۰ نفر
توزیع 5 تن قند طرح تنظیم بازار در مهاباد آغاز شد

مهاباد- ایرنا- مسوول بازرسی واحدهای صنفی مهاباد گفت: توزیع پنج تن قند به نرخ دولتی با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از بالا رفتن قیمت این محصول در این شهرستان آغاز شد.

محمد قلندری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان قند با نرخ 280 هزار ریال برای هر جعبه پنج کیلوگرمی از امروز در 6 منطقه پر تردد شهر توزیع می شود. 
وی ادامه داد: این سهمیه در فروشگاه های واقع در منطقه شهرک کارمندان، ساختمان هلال احمر، خیابان سیدنظام، سه فروشگاه واقع در منطقه میدان استقلال موجود و با قیمت مصوب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 
قلندری با بیان اینکه این دومین مرحله توزیع شکر در سال جدید است، اظهار داشت: مصرف کنندگانی که در مورد ارایه خدمات در این طرح شکایتی دارند، می توانند با شماره تلفن 124 تماس بگیرند. 
مسوول بازرسی واحدهای صنفی مهاباد اضافه کرد: امسال 115 تن شکر نیز در راستای طرح تنظیم بازار با قیمت 34 هزار ریال برای هر کیلوگرم بین شهروندان توزیع شده است.
وی یادآور شد: توزیع این 2 محصول در مراحل بعدی نیز ادامه خواهد داشت. 
به گزارش ایرنا طی یک ماه اخیر و با اتمام فصل تولید شکر، قیمت شکر و در راستای آن بهای قند نیز افزایش یافت؛ 6 هزار و 800 واحد صنفی در شهرستان 241 هزار نفری مهاباد فعال است.
9903/6185/3072