توزیع یکهزار و  730 افطاری ساده برای نیازمندان گیلان

رشت - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: تاکنون یک هزار و 730 افطاری ساده از سوی این جمعیت بین نیازمندان استان توزیع شده است.

مهدی ولی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توزیع این میزان افطاری ساده از سوی جمعیت هلال احمر گیلان در بین نیازمندان و در راستای اجرای طرح تهیه هشت هزار افطاری ساده گرامیداشت هشت هزار شهید استان انجام شده است.


وی افزود: این افطاری ها با مشارکت اعضاء ، داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر استان گیلان در شبهای ماه مبارک رمضان برای اطعام نیازمندان ، اعضای هلال احمر و مسافران توزیع شده است .


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطر نشان کرد: تهیه و برپایی این سفره های افطاری با مشارکت 127 نفر از اعضا، داوطلبان و خیران انجام شده است.


 وی بیان داشت:  در اجرای طرح همای رحمت از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون، با مشارکت خیران و داوطلبان هلال احمر گیلان، 464 سبد کالا  و کمک به مبلغ 762 میلیون ریال بین نیازمندان و خانوارهای کم برخوردار توزیع شده است.


ولی پور یاداور شد: این کمک ها توسط، 152 خیر و داوطلب جمع آور،  و در قالب سبدهای کالا هر یک به ارزش 120 هزار تومان در اختیار خانوارهای کم برخوردار قرار گرفت.


وی با بیان این که بیش از 2 هزار نفر از این  کمک ها بهره مند شدند، خاطر نشان کرد : این سبدهای غذایی برنج ، حبوبات ، ماکارونی ، قند و شکر ، خرما و پنیر را شامل می شود.


امروز بیستمین روز ماه مبارک رمضان است.


7286 /6030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =