۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 2574
کد خبر: 83328552
۰ نفر
مردم دیلم مصرف آب را مدیریت کنند

گناوه-ایرنا- فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: سهمیه آب این شهرستان افزایشی نداشته و مردم باید صرفه جویی را در اولویت قرار دهند.

به گزارش ایرنا، عبدالامیر قاسمی روز یکشنبه در نشست مشترک شورای اداری و فرهنگ عمومی این شهرستان افزود: با وجود اطلاع رسانی و تاکیدات به مردم شهرستان  در زمان حاضر مصرف آب  2 برابر ظرفیت افزایش یافته  است.


وی اظهارداشت: از همشهریان انتظار داریم ضمن مدیریت در مصرف بهینه و جلوگیری از هدررفت آب، منبع ذخیره همراه با شناور نصب کنند.


وی گفت: با شرکت آب و فاضلاب توافق شده که امسال 1500 متر در شهر امام حسن و 2000 متر در شهر دیلم اصلاح شبکه انجام شود.


فرماندار دیلم بیان کرد: دستگاه های اجرایی ضمن پرداخت قبوض  آب و برق، در صورتیکه  غیرمتعارف مصرف کنند با آنان  برخورد و قطع خواهد شد.


وی یکی از خدمات ارزنده دولت را در این شهرستان توسعه راه های برون شهری عنوان کرد و افزود: عملیات اجرایی 6 کیلومتر باقیمانده محور دیلم - گناوه آغاز شده و بزودی مسیر دیلم - عامری نیز که از نقاط حادثه خیز  محسوب می شود شروع خواهد شد.


قاسمی بیان کرد: با توجه به تشدید تحریم های آمریکای ظالم و جنایتکار  از این مرحله با اتحاد، همدلی، هم افزایی، روحیه جهاد با تبعیت از فرامین رهبری بخوبی عبور خواهیم کرد.


فرماندار دیلم گفت: برای حل  مشکلات موجود کشور، نیاز به مدیران جهادی داریم که همراه  و همدل با مردم باشند و خواسته های آنان را اجابت کنند.


وی اظهارداشت: دستگاه های اجرایی برای فصل جدید اعتبارات برنامه ریزی مدونی داشته باشند و اولویت ها را بر مبنای مطالبه های مردم و نیازهای اساسی بامحوریت شعارسال سال درنظر بگیرند.


قاسمی گفت: در مواقع بحران  همه دستگاه های اجرایی، شوراها، دهیاری و شهرداری ها مکلف به اجرای دستورات صادره از سوی نماینده دولت در شهرستان هستند.


وی با اشاره به اینکه دیلم از شهرستان های درگیر با ملخ های صحرایی در کشور است، افزود: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال تمامی امکانات و ظرفیت های شهرستان برای مبارزه با این آفت بسیج و بکار گرفته شدند و  تا پاکسازی کامل نیاز به یاری کشاورزان و دامداران با مجموعه جهاد کشاورزی هستیم.


شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.


6164/7215/6043
نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =