۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83328500
۰ نفر
نماز عید فطر باید به شکل یکپارچه اقامه شود

قزوین - ایرنا - مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قزوین گفت: نماز عید فطر باید به شکل یکپارچه اقامه شود تا موجب ارتقای وحدت و همدلی در بین مردم مومن و ولایتمدار استان و کشور شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قزوین، حجت الاسلام و المسلمین روح الله فاطمی نسب در گردهمایی ائمه جمعه قزوین افزود:  اقامه نماز عید فطر به صورت متمرکز و یکپارچه شکوه و عظمت هر چه بیشتر این روز مبارک را موجب شده و به تقویت اتحاد مسلمین منجر خواهد شد.


مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: چندین سال است که در شهر قزوین و شهرهای دیگر استان قزوین نماز جمعه به صورت متمرکزتر برگزار می‌شود که امیدواریم این اتفاق با همکاری سایر مساجد و حسینیه‌ها باشکوه بیشتری انجام شود.وی همچنین گفت: در روزهای آینده مناسبت‌های مهم و مختلفی وجود دارد که ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.فاطمی نسب خاطرنشان کرد: اقامه نماز جمعه و عید فطر به صورت متمرکز و یکپارچه سبب شکوه و عظمت هر چه بیشتر این روز مبارک و همچنین افزایش وحدت و اتحاد در بین جامعه و بین مردم و مسئولان شود.


گردهمایی ماهانه ائمه جمعه استان قزوین هر ماه در دفتر یکی از ائمه جمعه استان برگزار می‌شود.


این گردهمایی به صورت فعال با هدف تعامل بیشتر بین ائمه جمعه استان قزوین و بررسی مسائل و مشکلات استان اوایل هر ماه برگزار می‌شود.


3013