۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۵
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83328441
۳ نفر
چهلمین محموله هلال احمر کرمان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد

کرمان - ایرنا - چهلمین محموله کمک های امدادی هلال احمر کرمان به ارزش 2 میلیارد تومان امروز(یکشنبه) به منطقه سیل زده حمیده استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش ایرنا، این محموله کمک های مردمی شامل اقلام غذایی و بهداشتی به وزن 60 تن و به ارزش 2 میلیارد تومان امروز با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان و معاونان وی به استان خوزستان ارسال شد.


رضا فلاح  مدیرعامل هلال احمر استان کرمان در آیین اعزام این محموله گفت: با دستور استاندار کرمان و پیگیری های معاونت عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران موج دوم جمع آوری کمک ها توسط این جمعیت  آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.


وی اظهار داشت: تا ظهر امروز 600 تن کالا به ارزش 16 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به صورت زمینی و هوایی به استان خوزستان ارسال شده و همچنان جمع آوری این کمک ها  ادامه دارد زیرا وسایل زندگی و ضروری مردم در سیل های اخیر ویران شده و سیل زدگان به یخچال، گاز،  فرش و اقلام ضروری نیاز دارند.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از مردم دیار کریمان درخواست کرد: اقلام ضروری سیل زدگان را از طریق واریز نقدی به شماره حساب 5294949404 (به حساب خیران جمعیت هلال احمر) واریز کنند که وسایل زندگی اولیه مردم خوزستان تامین شود و مردم به زندگی عادی خودشان بازگردند.  


7420/ 5054

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =