11تن روغن خوراکی احتکار شده  در قصرشیرین کشف شد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از کشف 11 تن روغن خوراکی احتکار شده در یک انبار در محله قصرجدید این شهرستان خبرداد.

مرادعلی تاتار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روغن های کشف شده شامل 684 حلب 16 کیلویی روغن نباتی است که توسط سودجویان احتکار شده بود.


وی از توقیف کالاهای احتکار شده خبر داد و اضافه کرد که پرونده متخلفان برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به مراجع قضایی ارسال شد.


وی اظهار کرد: این انبار توسط نیروی انتظامی و اداره صنعت ، معدن و تجارت قصرشیرین کشف شده است.


 فرماندار قصرشیرین بیان کرد: با هدف مبارزه با احتکار کالا و گرانفروشی، روزانه با انجام گشت های مشترک، از واحدهای صنفی قصرشیرین بازدید و با متخلفان و اخلاگران اقتصادی برابر قانون بشدت برخورد می شود.


تاتار گفت: مردم نگران اقلام اساسی و کالاهای پرمصرف نباشند و هم اکنون به میزان کافی و مورد نیاز مردم کالا در بازار و فروشگاه های سطح شهر موجود است و در این رابطه هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.


وی از برخورد قاطع با گرانفروشان، محتکران و برهم زنندگان نظم بازار خبرداد و گفت که شهروندان می توانند هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 سازمان صنعت ، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.


قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.


3012/8066