فرماندار هشترود: شهرداری اراده ای برای مقابله با سد معبر ندارد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه اراده ای در شهرداری برای مقابله با سد معبر وجود ندارد، گفت: 80 درصد پیاده روها ی شهر به محل پهن کردن بساط فروشندگان تبدیل شده و شهرداری در این زمینه اقدامی نمی کند.به گزارش ایرنا، امین امینیان روز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان هشترود همچنین با انتقاد از نحوه عملکرد شهرداری در حوزه عمران افزود: شهرداری در فصل کاری تعطیل است و طرحی برای ترمیم آسفالت معابر و ورودی های شهر ندارد و مردم و مسافران از وضعیت بد آسفالت شاکی هستند.

وی گفت: متاسفانه شهرداری به مصوبات شورای ترافیک متعهد نبوده و ما با مشکلات زیادی در این زمینه مواجه هستیم و نمی دانیم خواسته هایمان را از کدام نهاد پیگیری و مطالبه کنیم.

وی همچنین هشدار داد: پروانه فعالیت و کارت هوشمند رانندگان تاکسی های برون شهری که برای خرید خودرو تسهیلات بانکی گرفته اما مسافرکشی نمی کنند، در هماهنگی که با پلیس راه شده است، توقیف و باطل می شود.

امینیان همچنین خواستار احداث ایستگاه آتش نشانی مستقل در آزاد راه پیامبر اعظم (ص) شد و گفت: در طول یک هفته اخیر  سه خودرو در محور نصیر آباد به هشترود دچار حریق شدند که به دلیل دور بودن مسافت ایستگاه داخل شهر تا این آزادراه، اطفای آتش سوی برای آتشن شانان فراهم نیست.

شهرستان هشترود با 57 هزار جمعیت در 120 کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

3077/7486/518