امام جمعه دزفول: دشمن در مقابل اراده و جبهه مقاومت محکوم به شکست است

دزفول-ایرنا-امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه در 40 سال اخیر با مقاومت مردم ایران نقشه های دشمن بی اثر شده اند، گفت: دشمن در مقابل اراده و جبهه مقاومت همچنان محکوم به شکست است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز شنبه در صبحگاه پایگاه چهارم شکاری دزفول که بمناسبت روز دزفول، روز مقاومت و پایداری برگزار شد، افزود: گزینه قطعی ما در مقابل دشمنان همچون سال های گذشته مقاومت است.


وی با بیان اینکه هزینه مقاومت به مراتب از هزینه سازش کمتر است، اظهار داشت: بلندکردن صدای دشمن از روی قدرت نیست بلکه از روی عجز و ناتوانی است.


امام جمعه دزفول افزود: دشمن در دوران جنگ تحمیلی توسط 48 کشور پشتیبانی می شد درحالیکه ما در تحریم کامل بودیم و برای خرید سیم خاردار نیز مشکل داشتیم ولی با وجود نیروهای مسلح و مقاومت، دشمن را وادار به عقب نشینی کردیم.


وی با بیان اینکه دکترین مقاومت در هزاران کیلومتر دورتر برای جبهه مقاومت پیروزی می آفریند، گفت: امروز جنگ، جنگ اراده ها است و ملت ایران با اراده ای قوی تمام نقشه های استکبار را خنثی می کند.


حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: دشمن جنگ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی گسترده ای علیه ملت ایران آغاز کرده است ولی ملت ایران با قدرشناسی از شهیدان و تداوم راه شهدا، بار دیگر شکستی سخت به دشمنان تحمیل می کنند.


روز چهارم خرداد به عنوان روز مقاومت و پایداری، روز دزفول نامگذاری شده است.


7278/3022

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =