۴۵ واحد مسکونی خیرساز برای مددجویان شیراز در دست ساخت است

شیراز-ایرنا- مدیر کل کمیته امداد استان فارس گفت: ۴۵ واحد مسکونی خیر ساز برای مددجویان یتیم زیر پوشش این کمیته هم اینک در منطقه ترکان شیراز در دست ساخت است.

به گزارش ایرنا محمد بذرافشان، یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: میزان پیشرفت فیزیکی این واحدهای مسکونی که عملیات ساخت آنها از سال ۹۷ آغاز شده بین ۸۵ تا ۲۰ درصد است و پیش بینی می شود که تا پایان سال ۹۸ همه این واحدها تکمیل و به بهره برداری برسد.


وی بیان کرد: همچنین پروانه ساخت ۳۰ واحد مسکونی خیرساز دیگر نیز از شهرداری شیراز اخذ شده است که عملیات اجرایی آن در سال ۹۸ آغاز می شود.


مدیرکل کمیته امداد فارس ادامه داد: افزون بر این،  ۲۵ قطعه زمین به مساحت هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع برای ساخت مسکن ۱۰۰ خانوار از مددجویان زیر پوشش این نهاد از سوی اداره کل راه و شهرسازی این استان در شهرستان اقلید به این کمیته واگذار شده است. 


به گفته بذرافشان، ارزش ریالی این زمین ها ۱۱ میلیارد ریال برآورد شده است و در سال ۹۸ ساخت این واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه، نداشتن مسکن مناسب و مقاوم از عمده مشکلات مددجویان تحت حمایت این نهاد است، اظهار داشت: این کمیته، مددجویان فاقد مسکن را شناسایی و با همکاری خیران مبادرت به تامین و ساخت مسکن برای آنان می کند.


۹۸۷۳ /۶۱۱۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =