۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 1051
کد خبر: 83328293
۰ نفر
کشتی گیر کرمانشاهی مدال برنز مسابقات ایتالیا را کسب کرد

کرمانشاه- ایرنا- دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه، از کسب مدال برنز وزن 92 کیلوگرم رقابت های بین المللی جام ساساری ایتالیا توسط کشتی گیر کرمانشاهی خبر داد.   

منصور کیانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی حاضر در مسابقات بین المللی ایتالیا بود که با 2 پیروزی و 2 شکست مدال برنز را به گردن آویخت.

 

وی تصریح کرد: مسابقات وزن 92 کیلوگرم مسابقات جام ساساری ایتالیا که محبی نیز در این وزن حضور داشت با شرکت هفت کشتی گیر در 2 گروه برگزار شد.

 

کیانی تصریح کرد: این کشتی گیر کرمانشاهی در مسابقه اول خود 7 بر صفر مغلوب علیرضا کریمی دیگر کشتی گیر ایرانی وزن 92 کیلوگرم شد اما در مسابقه دوم با برتری 6 بر صفر مقابل کشتی گیر هندی به عنوان نفر دوم راهی دیدار نیمه نهایی شد.

 

دبیر هیات کشتی کرمانشاه افزود: در این مرحله محبی به مصاف کشتی گیری از کشور روسیه رفت اما با قبول شکست 6 بر 4 به دیدار رده بندی رسید.

 

وی گفت: محبی در این مرحله با کشتی گیری از کشور قزاقستان مسابقه داد و با برتری 7 بر 3 توانست مقام سوم و مدال برنز وزن 92 کیلوگرم را کسب کند.

 

کیانی در پایان گفت: تیم منتخب کشتی آزاد ایران با در نهایت با کسب 4 طلا، یک نقره، سه برنز و کسب 111 امتیاز پس از تیم های قزاقستان و روسیه مقام سوم را کسب کرد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶