پلیس راه آهن به فناوری های نوین مجهز می شود

تهران- ایرنا- فرمانده پلیس راه آهن کشور از مجهز کردن این پلیس به فناوری های جدید، نصب و بازسازی دستگاه های «ایکس ری» و «گیت وی» در ورودی ایستگاه های مسافری و نصب دوربین های مداربسته برای افزایش پایش تصویری خبر داد و گفت: امنیت مردم پایه یکی از جدی ترین رویکردهای پلیس راه آهن است.


به گزارش پلیس، سرهنگ حشمت اله ملکی روز یکشنبه یادآور شد: این رویکرد مبتنی بر تاکیدات سلسله مراتب فرماندهی در دستور کار این پلیس قرار دارد.

وی افزود: بر این اساس پلیس با تاکید بر «جامعه محوری» در تحقق این رویکرد گام های موثری برداشته که تبلور این مهم در همکاری و تعامل متقابل پلیس راه آهن و با مجموعه های مرتبط، در راستای برقراری نظم و امنیت مشاهده می شود.


فرمانده پلیس راه آهن کشور تصریح کرد: این پلیس برای برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح پایانه ها و خطوط ریلی راه آهن نیازمند بهره مندی از فناوری های نوین و تکنولوژی نسل جدید است؛ بنابراین مجهز کردن پلیس راه آهن به فناوری های جدید، نصب و بازسازی دستگاه های «ایکس ری» و «گیت وی» در ورودی ایستگاه های مسافری و نصب دوربین های مداربسته برای افزایش پایش تصویری در دستور کار  قرار دارد.


سرهنگ ملکی ادامه داد: اولویت این پلیس در برقراری نظم و امنیت بهره مندی از ظرفیت خود مسافران و ساکنین حاشیه خطوط ریلی در این مهم است و پلیس راه آهن رویکرد امنیت مردم پایه را در دستور کار دارد.


وی خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس سراسر کشور با سخت کوشی در کنار کارکنان راه آهن برای خدمت رسانی به مسافران و استفاده کنندگان از خطوط ریلی تلاش مضاعفی دارند.


اجتمام*9294*1834

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =