۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83328284
۰ نفر
توفان شب گذشته به تعدای از خودروها در ورامین و پیشوا آسیب زد

تهران – ایرنا – توفان شب گذشته در شهرستان های جنوب شرق استان تهران باعث شکستن تعدادی از درختان و سقوط بر روی خودرهای پارک شده در حاشیه خیابان ها شد.

به گزارش ایرنا، شب گذشته توفانی به سرعت 40 کیلومتر بر ساعت، شهرستان های جنوب شرق استان تهران را در نوردید که شدت وزش این توفان باعث شکستن چندین اصله درخت و سقوط برخی از تابلوهای راهنمایی در معابر اصلی شد.


مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری پیشوا در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت : بر اثر سقوط 5 اصله درخت در مناطق مختلف شهر پیشوا، تعدادی از خودروها آسیب دید ضمن این که سقوط یک قطعه شیروانی در شهرک نقش جهان باعث خسارت یک دستگاه خودرو شد.


مجید اصغری افزود: بر اثر وزش توفان شب گذشته، برخی از تابلوهای راهنمای شهری نیز به خیابان سقوط کرد که هیچ یک از این حوادث خسارت جانی در پی نداشت.


مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قرچک نیز از فروریختن یک دیوار 150 متری مربوط به کارخانه سفالران بر اثر توفان شب گذشته خبر داد.


داود مهدیزاده به خبرنگار ایرنا گفت: در اثر وزش تندباد، تعدادی از پایه بنرها نصب شده در سطح شهر سقوط کرد و بخشی از دیوار کارخانه سفالران قرچک فروریخت که عوامل آتش نشانی با اعزام به محل و نصب نوارهای اخطار، منطقه را ایمن سازی کردند.


رئیس ستاد حوادث فرمانداری ورامین نیز از وارد شدن خسارت به 4 دستگاه خودرو در اثر سقوط چند اصله درخت در این شهرستان خبر داد.


حسن خدادادی افزود: بر اثر وزش باد شدید درورامین، 4 دستگاه خودرو آسیب دید و بخشی از مزارع گندم و جو که آماده برداشت هستند دچار خوابیدگی(وِرس) شدید شد.


بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، مناطق جنوب شرق تهران در ساعات بعداز ظهر امروز شاهد وزش توفان شدید خواهند بود.


تهرام/7254

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =