طرح رمضان الکریم، نمونه آتش به اختیار  فرهنگی-اجتماعی است

تهران- ایرنا- فرمانده یگان های ویژه ناجا، اجرای طرح «رمضان الکریم» را ضامن توفیقات بیشتر پلیس در ارتقای امنیت و آرامش جامعه دانست و گفت: این طرح یگان های ویژه ناجا نمونه ای از آتش به اختیار در عرصه های فرهنگی- اجتماعی است.


به گزارش پلیس، سردار حسن کرمی روز یکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: ارتقای منزلت اجتماعی پلیس در سایه خدمت به مردم است و رفتار شایسته کارکنان در خدمت رسانی به مردم باعث کسب عزت برای نیروی انتظامی می شود.

وی طرح رمضان الکریم را نمونه ای از آتش به اختیار در عرصه فرهنگی ـ اجتماعی در راستای تحقق  منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: همگان باید نسبت به مشکلات جامعه حساس بوده و هر یک به وظایف ذاتی خود در راستای حل مشکلات دیگران، توجه داشته باشند.


فرمانده یگان های ویژه ناجا، اجرای طرح رمضان الکریم را ضامن توفیقات پلیس در ارتقای امنیت و آرامش جامعه دانست و خاطر نشان کرد: برنامه یگان ویژه برای ارتقای امنیت اجتماعی پلیس، جلب و جذب همکاری مردم در سطوح مختلف است و در سالیان اخیر گرایش به این رویکرد، تعالی سازمانی و افزایش رضایت مردمی را به همراه داشته که عملیات «مردم یاری» در کمک به سیل زدگان، اربعین حسینی(ع)، اردوهای جهادی و...  نمونه هایی از چهره مثبت و یار مهربان پلیس ویژه در بین آحاد جامعه است.


سردار کرمی تأکید کرد: رویکرد اجتماعی و حسن اعتماد مردم به پلیس نقطه قوت نیروی انتظامی در مأموریت های محوله بوده و باید از این فرصت برای مردمی کردن امنیت نهایت بهره را برده و از یگان های ویژه ناجا به عنوان پلیس ولایی ،مردمی و انقلابی همراه با اقتدار اقدام کرد.


فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: طرح رمضان الکریم یگان های ویژه ناجا با اقداماتی همچون برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از مردم مومن و روزه دار در اماکن پرتردد شهرهای کشور، سرکشی و کمک رسانی مادی و معنوی به خانواده های نیازمند، عیادت از بیماران صعب العلاج، شرکت مستمر در مراسمات فرهنگی و معنوی پایگاه ها و مساجد در این ماه مبارک همراه است.


وی یادآور شد: اجرای چنین طرح هایی ضمن بهره برداری معنوی همه کارکنان از فیوضات ماه مبارک رمضان، رویکرد اجتماعی و عملیات روانی موثری را به منظور افزایش سطح تعاملات بیش از پیش بین یگان های ویژه و مردم و نهادهای دیگر به منظور انجام بهینه ماموریت ها به همراه خواهد داشت.


سردار کرمی خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در سراسر کشور ادامه خواهد داشت و بی شک این رویکرد برگ زرین دیگری در کارنامه پلیس است.


اجتمام*9294*1834

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =