۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 83328246
۰ نفر
خیران قائمشهری 570 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند

ساری – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) قائمشهر گفت که خیران این شهرستان در مراسم لذت لبخند بیش از پنج میلیارد و 700 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد کمک کردند.

ابوالحسن رنجبر روز یک شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : مراسم لذت لبخند در ماه مبارک رمضان برگزار شد تا با کمک خیران بتوانیم در ساخت مسکن و تامین جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد کمک کنیم .


وی با اعلام اینکه پنج هزار و 31 خانوار در قائمشهر مددجوی کمیته امداد هستند ، گفت که هم اکنون 400 خانوار از این مددجویان مستاجر هستند که برای تعدادی باید خانه ساخته شود و خانه برخی از آنها هم باید تعمیر و بهسازی شود.


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) قائمشهر ساخت خانه برای مددجویان را از برنامه های مشترک این نهاد با بسیج سازندگی برشمرد و افزود که بر اساس قراردادی که پارسال بسته شد ، قرار است بسیج سازندگی 25 واحد مسکونی برای مددجویان بسازد.


وی افزود : ساخت یک واحد مسکونی روز گذشته تمام و تحویل مددجو شد و 6 واحد مسکونی هم تا 6 روز آینده به اتمام می رسد و بقیه هم قرار است تا هفته دفاع مقدس تحویل شود.


رنجبر با اعلام این که پارسال هم 13 واحد مسکونی برای مددجویان قائمشهری ساخته و تحویل شد ، هزینه ساخت آنها را حدود 400 میلیون تومان اعلام کرد.


وی همچنین از توزیع کمک های غیرنقدی میان مددجویان پیش از ماه مبارک رمضان خبر داد و ارزش هر سبد غذایی برای خانوارهای یک نفره را یکصد هزار تومان ، سه نفره 200 هزار تومان و پنج نفر به بالا 300 هزار تومان اعلام رد.


این مسئول گفت که 622 نفر از مددجویان قائمشهری هم برای فراگیری مهارت و ایجاد اشتغال به فنی و حرفه ایی معرفی شدند.


وی افزود : پارسال هم به 280 مددجوی کمیته امداد که جویای امر اشتغال زایی بوده اند تسهیلات ارائه شده است .


مدیر کمیته امداد شهرستان قائمشهر میزان تسهیلات ارائه شده برای اشتغال زایی مددجویان این نهاد را بیش از 6 میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام کرد .


7334/1654

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =