۲۱۶۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در خراسان جنوبی پرداخت شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تسهیلات یکهزار و ۵۵۹ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ ۲ هزار و ۱۶۴ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال هفت هزار و ۵۳۶ نفر از یکسال گذشته تاکنون در استان پرداخت شده است.

عباس رکنی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجموع سهمیه استان از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی سه هزار و ۵۹۹ میلیارد ریال است که تاکنون سه هزار و ۱۶۳ میلیارد ریال آن به استان ابلاغ شده است.


وی بیان کرد: ۲ هزار و ۸۴۲ طرح اشتغال در این زمینه به مبلغ پنج هزار و ۱۵۸ میلیارد ریال به چهار بانک عامل کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید استان ارسال شده است.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: همچنین یکهزار و ۱۸۹ طرح به مبلغ ۲ هزار و ۵۷۶ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال سه هزار و ۵۰۹ نفر نیز در دست بررسی بانک ها قرار دارد.


وی ادامه داد: از مجموع سهمیه تسهیلات اشتغال روستایی استان یکهزار و ۶۵۳ طرح به مبلغ ۲ هزار و ۵۲۷ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال هشت هزار و ۶۸ نفر در بانک های عامل مصوب شد.


رکنی عنوان کرد: همچنین  یکهزار و ۵۷۷ طرح به مبلغ ۲ هزار و ۳۱۹ میلیارد ریال و اشتغال جدید هفت هزار و ۸۳۱ نفر در بانک های استان منعقد شده است.


وی یادآور شد: تاکنون یکهزار و ۹۰ مورد نظارت بر حسن اجرای طرح ها در استان انجام شده است که این رقم معادل ۷۰ درصد طرح های منعقده و پرداختی استان است.


۷۵۵۷ * ۶۰۵۴


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =