هفت کشور در نمایشگاه بین المللی دام و طیور مشهد شرکت می کنند

مشهد- ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور خوراک دام و صنایع وابسته با حضور نمایندگان هفت کشور جهان در مشهد برگزار می شود.

سعادت علی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه با حضور ۱۴۰ شرکت داخلی و خارجی به میزبانی مشهد طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیر ماه آتی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا می شود.


وی ادامه داد: هیاتهای تجاری از کشورهای عراق، پاکستان، ترکیه، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان و پرتغال با هماهنگی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور و نیز معاونت سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور خوراک دام و صنایع وابسته در مشهد حضور می یابند. 


معاون سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: همچنین همزمان با این نمایشگاه دو نمایشگاه شیلات و آبزیان و نیز نخستین نمایشگاه دامپزشکی در مشهد برگزار می شوند.


وی افزود: نمایشگاه شیلات و آبزیان با حضور ۴۰ شرکت و نمایشگاه دامپزشکی نیز با همین تعداد شرکت کننده دایر می شوند. پیش بینی می شود شمار شرکت کنندگان در هر یک از این دو نمایشگاه تا ۶۰ مورد افزایش یابد.


علی نیا ادامه داد: ۲۴ عنوان کارگاه، کنگره و دوره بازآموزی همزمان با روزهای برگزاری این سه نمایشگاه در مشهد برپا خواهند شد که مهمترین آنها کنگره سلامت و پرستاری دام با حضور دکتر  "نونو بریتو" معاون وزیر سابق دامپروری و رئیس اتحادیه گوشت کشور پرتغال در روز دوم برگزاری نمایشگاه است.


۷۴۹۶/1858


سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha