۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۵
کد خبرنگار: 1003
کد خبر: 83328183
۰ نفر
والدین دانش آموزان کلاس اولی را به موقع ثبت نام کنند

ایلام - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از والدین ایلامی خواست تا برای ثبت نام فرزندان کلاس اولی خود در مدارس به موقع اقدام کنند.

امیر مهردادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه سنجش سلامت دانش آموزان کلاس اولی از تیرماه آغاز می شود والدین این دانش آموزان تا پایان خردادماه جاری نسبت به ثبت نام در مدارس اقدام کنند.


وی اظهار کرد: خانواده ها باید تا پایان خرداد با ثبت نام قطعی فرزندانشان در مدارس نوبت انجام سنجش را دریافت کنند.


ویمعاون آموزش و پرورش ایلام با بیان اینکه ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی از ابتدای خردادماه آغاز شده افزود: خانواده ها سعی کنند هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام فرزندان دانش آموز خود اقدام کنند.


مهردادی از خانواده ها خواست فرزندان خود را در نزدیک ترین مدرسه محل سکونت ثبت نام کنند تا مشکلی کمتری برای رفت و آمد داشته باشند.


معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: طرح سنجش سلامت دانش آموزان پایه اول ابتدایی از ابتدای تیرماه و به مدت 2 ماه اجرا و در اجرای این طرح این افراد سنجش سلامت خواهند شد.


به گزارش ایرنا، از مجموع 90 هزار دانش آموز استان ایلام بیش از 50 هزار نفر در 740 مدرسه ابتدایی به تحصیل اشتغال دارند که از این شمار بیش از 9 هزار نفر کلاس اولی هستند.


7171/6119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =