۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۳
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83328167
۰ نفر
ستاری : شرکت های دانش بنیان حمایت مالی می شوند

کرج - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان با هدف مقابله با تحریم در دستور کار است.

به گزارش ایرنا  ،سورنا ستاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی فردیس البرز افزود: میزان درآمد شرکت های دانش بنیان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان تا اواخر سال گذشته  بوده است.


وی با بیان اینکه اقداماتی برای مقابله با تحریم ها در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: تلاش می کنیم که به صورت جدی از این مراکز پژوهشی حمایت مالی شود.


ستاری ضمن ابراز خرسندی از بازدید ار شرکت های دانش بنیان استان البرز، اظهار داشت: این استان از پیشتازان کشور در حوزه شرکت های دانش بنیان است.  


معاون علمی فناوری رئیس جمهوری با بیان اینکه مراکز پژوهشی استان البرز بسیار پیشرفته هستند، عنوان کرد: چهار هزار و ۴۰۰ مرکز پژوهشی در کشور فعالیت دارند.


وی عملکرد صنعت داروسازی در استان البرز را موفق دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های مناسب البرز پیگیر ایجاد اکوسیستم مناسب در این استان هستیم.


ستاری  با تاکید بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور، افزود: در صدد به درآمد رسانی نوآوری های استادان و دانشجویان هستیم.


7413/6993

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha