۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۶
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83327705
۵ نفر
ورزش جانبازان و معلولان خوزستان سومین هیات برتر کشور شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: هیات جانبازان و معلولان استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ به عنوان سومین هیات برتر کشور شناخته شد.

مهرداد شیروانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق بررسی های به عمل آمده از سوی فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان نسبت به عملکرد هیات های سراسر کشور در سال ۹۷، هیات ورزش جانبازان و معلولان خوزستان موفق به کسب رتبه سوم در کشور گردید.


وی با بیان این که هیات خوزستان در چندین سال اخیر در ارزیابی عملکرد همواره جز سه استان برتر کشور بود افزود: کسب افتخارات ورزشکاران استان و حضور آن ها در تیم های ملی موجب کسب این مقام شدند.


شیروانی گفت: بر همین اساس در گروه الف هیات استان های خراسان رضوی و اصفهان با ۸۷۰ امتیاز در مکان نخست ایستادند و هیات مازندران با ۸۵۵ امتیاز در جایگاه دوم و هیات خوزستان با کسب ۸۳۷ امتیاز سوم شد.


وی ادامه داد:  مدال آوری در مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی و بخش های مختلف، حضور در لیگ برتر و سایر لیگ های کشوری، برگزاری لیگ استانی، آمار بیمه شده هر استان، فعالیت های فرهنگی و ورزشی و جذب منابع مالی از جمله مواردی است که در تعیین هیات های برتر نقش مهمی داشت.


رییس هیات خوزستان با بیان این که هیات های استانی از سوی فدراسیون بر اساس وسعت، جمعیت و محرومیت و تجهیزات به ۳ گروه دسته بندی شدند افزود: این ارزیابی ها باعث افزایش انگیزه هیات ها می شود و همچنین ما می توانیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم؛ امیدوارم در سال جاری شاهد فعالیت های بیشتری از سوی هیات ورزش جانبازان و معلولان خوزستان باشیم.


۹۸۷۹/6068

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =