۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۰
کد خبرنگار: 1043
کد خبر: 83327538
۰ نفر
55 حادثه با موضوع توفان به آتش نشانی تهران اعلام شد

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: هنگام وزش تندباد 55 مورد حادثه به سامانه 125 شهر تهران اعلام شد و خوشبختانه این توفان مصدومی نداشت.

سید جلال ملکی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: ۴۰ مورد حادثه شکستن و سقوط درختان و همچنین احتمال سقوط درختان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که آتش نشانان با حضور در محل نسبت به ایمن سازی اقدام کردند.


وی افزود: ۱۵ مورد حادثه سقوط اجسام سنگین به ویژه ورق های شیروانی معلق، سنگ نمای ساختمانی و همچنین احتمال پارگی کابل های برق به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام شد که آتش نشانان با ماموریت های به موقع نسبت به رفع مشکل در محل حوادث اقدام کردند.


به گفته ملکی، در توفان نسبتاً شدید شهر تهران به فردی آسیب نرسید. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: شدت توفان در شهر تهران فروکش کرده اما شهروندان از تردد غیر ضرور به ویژه در فضاهای باز و احتمال سقوط اجسام خودداری کنند.


وی به شهروندان توصیه کرد در صورت بروز حادثه ای و نیاز به خدمات آتش نشانی شهر تهران مراتب را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.


**اورژانس تهران: فردی در پایتخت آسیب ندیده است همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تاکنون هیچ گونه حادثه ای و یا مصدومیت افراد در حوادث توفان پایتخت به سامانه ۱۱۵ اعلام نشده است.


محمد کرم درآبادی افزود: تکنسین های اورژانس همچنان در آماده باش کامل بسر می برند و در صورت نیاز به خدمات درمانی شهروندان به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.


وزش توفان همراه با گرد و خاک و بارش باران از حوالی ساعت ۱۹ با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت تهران را در نوردید.


این توفان از مناطق غربی تهران شروع و پس از دقایقی کل مناطق شهر تهران را فرا گرفت.


در حال حاضر این توفان فروکش کرده اما شدت این توفان موجب شکسته شدن درختان پایتخت و همچنین سقوط اجسام شد.


تهرام/‏۷۲۴۳/‏/‏۱۳۴۸


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =