پیشنهاد ۴ میلیون یورویی ویسل کوبه پرستاره به «ونگر»

تهران- ایرنا- «آرسن ونگر» سرمربی پیشین تیم آرسنال از سوی باشگاه ویسل کوبه ژاپن پیشنهادی ۴ میلیون یورویی دریافت کرده است.

«آرسن ونگر» سرمربی پیشین تیم آرسنال از سوی باشگاه ویسل کوبه ژاپن پیشنهادی دریافت کرده است. مرد فرانسوی که در تابستان سال ۲۰۱۸ به حضور ۲۲ ساله خود روی نیمکت توپچی ها پایان داد، تاکنون بدون باشگاه بوده و حالا باید روی گزینه های پیشنهادی خود برای از سر گرفتن حرفه ای که در آن تبحر دارد، فکر کند.


ونگر ۶۹ ساله به دفعات بر این موضوع تاکید کرده است که هیچ برنامه ای برای بازنشستگی نداشته و با توجه به این نکته، تصور بازگشت وی به ژاپن غیرمحتمل به نطر نمی رسد.


در حقیقت، او که پیش تر سابقه هدایت ناگویا گرامپوس اِیت را در کارنامه دارد حالا پیشنهادی را از سوی یکی دیگر از باشگاه های ژاپنی دریافت کرده است؛ پیشنهادی ۲ ساله که در صورت پذیرش، وی را تا پایان سال ۲۰۲۱ در ژاپن ماندگار خواهد کرد.


علاوه بر این، مبلغ این پیشنهاد ۴ میلیون یورو به ازای هر سال گزارش شده است و در صورت نشستن روی نیمکت ویسل کوبه، مرد فرانسوی هدایت تیمی را عهده دار خواهد شد که از چند ستاره مشهور از جمله «آندرس اینیستا»، «داوید ویا» و «لوکاس پودولسکی» بهره می برد.ونگر توانایی صحبت به زبان ژاپنی را دارا است بنابراین مشکلی برای ارتباط برقرار کردن نخواهد داشت.  ویسل کوبه هم اکنون در جدول رده بندی جی لیگ ژاپن تقلا می کند و فصل جدید را در حالی در رتبه شانزدهم به پایان رسانده که پیش از آن با رتبه دهم به کار خود پایان داده بود.


ورزشی**۳۹۹۱**9129

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =