اقدامات کنترلی فروش مرزی سوخت در آذربایجان غربی قابل قدردانی است

ارومیه- ایرنا- وابسته بازرگانی سرکنسولگری کشور ترکیه در ارومیه با قدردانی از اقدامات کنترلی فروش مرزی سوخت در آذربایجان غربی گفت: توسعه کنترل‌های الکترونیکی فروش مرزی برای رانندگان خارجی از اقدامات استراتژی دولت جمهوری اسلامی ایران است که در این راستا خدمات مطلوبی را از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه شاهد هستیم.

بکیر سدیک کیزماز / bekir sedik kizmaz/ روز شنبه در دیدار با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه افزود: با تسهیل فرایند کنترل فروش سوخت در مرزهای منطقه ارومیه و با بررسی‌های مستمر صورت گرفته، مشکلات رانندگان ترانزیت رفع و میزان رضایتمندی آنان افزایش یافته است.


وی اظهار داشت: با این اقدامات زمینه مناسب مبادلات تجاری و بازرگانی بین ۲ کشور نیز فراهم شده است که باید در این خصوص از خدمات مسوولان استان آذربایجان غربی قدردانی کرد.


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه نیز در این دیدار گفت: تسهیل فرآیندهای مرزی ۲ کشور و برگزاری جلسات دو سویه میزان ارز آوری را افزایش می‌دهد.


احمد مجرد افزود: روزانه ۹۵۰ کامیون و سواری از مرزهای منطقه تردد می‌کنند که مهندسی مجدد فرآیند کنترل فروش مرزی ضروری است.


وی ادامه داد: کارگروهی در سطح منطقه به صورت ماهانه نقاط قوت، ضعف و فرصت ها و تهدیدهای فروش مرزی را استخراج و براساس مدل استراتژی مدیریتی نسبت به اصلاح فرآیندها اقدام می‌کند.


وی بیان کرد: این نشست‌های تجاری و بازرگانی بین ۲ کشور فرصت مغتنمی برای حل مشکلات مرزی به شمار می رود.


به گزارش ایرنا، در این دیدار مشکلات فرآیند سوختگیری رانندگان ترانزیت بررسی و طرفین پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کردند.


۸۱۳۷/‏۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =