۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۶
کد خبر: 83327142
۰ نفر
قاتل جوان عنبرآبادی خود را تحویل دستگاه قضایی داد
قتل در جنوب کرمان

جیرفت- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد گفت: قاتل جوان عنبرآبادی در راستای میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار و با رایزنی دادستانی با سران طوایف و استفاده از ظرفیت میانجیگران، خود را تحویل مراجع قضایی این شهرستان داد.

یوسف سبحانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته گذشته در پی نزاع دسته جمعی تعدادی جوان در عنبرآباد متأسفانه یک نفر جوان به ضرب گلوله اسلحه شکاری کشته شد.


وی ادامه داد: پس از وقوع این حادثه قاتل از صحنه جرم متواری می‌شود و بلافاصله بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر و رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس و دادستانی قرار می‌گیرد.


وی با بیان اینکه قاتل یک نوجوان ۱۷ ساله است، اظهار داشت: قاتل در تحقیقات نخستین علت وقوع این حادثه را یک اختلاف خانوادگی و کینه قدیمی اعلام کرده و در حال حاضر با قرار بازداشت مناسب روانه زندان شده است.


دادستان عنبرآباد از بیشترین صلح وسازش در این شهرستان خبر داد و گفت: طی یک سال گذشته یک هزار و ۱۸ فقره پرونده از طریق میانجیگران عنبرآبادی به صلح وسازش رسیده که در این رابطه حوزه قضائی عنبرآباد رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.


مرکز شهرستان عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.
۷۴۵۰/۷۴۲۹