خیرین شهرری بیش از ۲ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند

شهرری- ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری گفت: مردم نوعدوست و خیراندیش این شهرستان ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در جشن گلریزان ماه مبارک رمضان جمع آوری و به زندانیان غیر عمد کمک کردند.

محسن حسن پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۱۷۴ خانواده زندانی در ری تحت پوشش و حمایت این انجمن هستند، اظهار داشت: حمایت از خانواده زندانیان با هدف پیشگیری از آسیب‌ها، تهدیدها، رفع معضلات و دغدغه‌های معیشتی آنها انجام می‌شود.


وی تصریح کرد: در ایام ماه مبارک رمضان، مراسم گلریزان در شهرری با همکاری خیران اتحادیه انبارداران و با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده آنها برگزار شد.


مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری افزود: مبلغ یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال از سوی خیرین به انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان پرداخت و ۳۳۰ میلیون ریال نیز از سوی اتحادیه انبارداران ری در راستای حمایت از خانواده زندانیان اهدا شد.


وی با بیان اینکه تهیه و توزیع سبد کالا به خانواده زندانی از دیگر اقدامات این انجمن است، عنوان کرد: کارت های هدیه ۲۰۰ هزار تومانی نیز به خانواده های زندانیان اهدا شد تا با خرید از فروشگاه های مورد قرار داد مقداری از نیازهای خود را تامین کنند.


به گزارش ایرنا، یکهزار و ۶۰۰ زندانی در پنج زندان و ندامتگاه این شهرستان نگهداری می‌شوند که ۶۷ نفر آنها زنان و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.


شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.


/۱۹۷۰/‏۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =