۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۵
کد خبر: 83326967
۲۴ نفر
چلسی قیمت نهایی خود را برای هازارد اعلام کرد

تهران- ایرنا- باشگاه چلسی خود را برای فروش «ادن هازارد» آماده کرده است اما تنها در ازای دریافت ۱۳۰ میلیون یورو راضی به از دست دادن هافبک بلژیکی خود خواهد شد.

باشگاه چلسی خود را برای فروش «ادن هازارد» آماده کرده است اما تنها در ازای دریافت ۱۳۰ میلیون یورو راضی به از دست دادن هافبک بلژیکی خود خواهد شد.


با این حال، باشگاه رئال به عنوان عمده خریدار وی که از مدت ها پیش شایعات پیوستن هازارد به کهکشانی ها نقل محافل ورزشی بوده، بر این باور است که ارزش مرد بلژیکی به مراتب پایین تر از قیمت درخواستی چلسی است به ویژه با توجه به اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد وی با تیم شهر غرب لندن باقی مانده است.


آبی های لندن در سال های اخیر فراز و نشیب زیادی داشته اند و پس از قهرمانی در لیگ برتر جزیره در سال ۲۰۱۷، در ۲ فصل بعد به ترتیب در جایگاه پنجم و سوم فصل را به پایان رسانده اند.


با این وجود، آنها همچنان یک فینال دیگر را پیش رو دارند؛ در حقیقت با توجه به کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان، پیروزی مقابل آرسنال و قهرمانی در لیگ اروپا می تواند اندکی زخم ها ۲ سال اخیر بدون جام آنها را تسکین دهد.


از آنجا که «زین الدین زیدان» سرمربی سفیدپوشان هیچ حسابی روی «گرت بیل» مهاجم ولزی خود باز نمی کند، هازارد می تواند برای پر کردن خلاء ناشی از غیاب بیل راهی سانتیاگوبرنابئو شود.


ورزشی **۳۹۹۱**۹۱۱۸**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =