۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83326571
۱ نفر
اخبار کوتاه ورزشی از گیلان

رشت - ایرنا - شرکت یک گیلانی در جلسه کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی، انتصاب مدیر جدید روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان و نیز انتصاب مسئولان کمیته های برگزاری مسابقات و قهرمانان هیات کاراته استان، سه خبر کوتاه ورزشی است.

رئیس هیات کشتی استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی اتحادیه جهانی کشتی، اسامی شرکت کنندگان در جلسه کمیسیون جهانی این رشته اعلام شد و صادق محبوبی از گیلان نیز در این جلسه شرکت خواهد کرد.


نقی هدایتی افزود: جلسه کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی از اول آبان ماه سال جاری در بوداپست مجارستان آغاز می شود و محبوبی که عضو کمیسیون پزشکی این اتحادیه نیز می باشد ، برای حضور در جلسه سالیانه کمیسیون پزشکی و ضد دوپینگ و همچنین کنفرانس جهانی پزشکی کشتی دعوت شده است.


صادق محبوبی سابقه ریاست هیات کشتی استان گیلان را نیز دارد.


بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا، طی حکمی از سوی مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، مهرداد ورزلدوست به عنوان مدیر روابط عمومی این اداره کل منصوب شد. ورزلدوست که به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام رشت نیز فعالیت دارد، جانشین سعید علیپور شده است.


رضا رسولی رئیس هیات کاراته استان نیز مزدا صوفی را به عنوان رئیس جدید هیات کاراته شهرستان رشت ، کاووس مویدی را به عنوان رئیس کمیته مربیان این هیات ، شاهرخ حسین زاده را به عنوان مسئول کمیته برگزاری مسابقات و محمدرضا غروبی را به عنوان مسئول کمیته قهرمانان هیات کاراته گیلان منصوب کرد.


۷۲۸۵ / 2007/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =