۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۶
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83326474
۰ نفر
بازدید از اماکن عرضه مواد غذایی در گناوه تشدید شد

گناوه-ایرنا- رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: توجه جدی به بهداشت موادغذایی از اولویت های این شبکه در تمام سال است که در ماه مبارک رمضان تشدید می شود تا سلامت و امنیت غذایی روزه داران حفظ شود.

محمد بازیاری روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در نیمه اول ماه مبارک رمضان ۲۷۸ بازدید از اماکن عرضه مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط انجام شد که از این تعداد ۵ مورد به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.


وی اظهارداشت: بازرسان بهداشت محیط با توجه به اهمیت موضوع رعایت اصول و مقررات بهداشت محیط در مراکز حساس عرضه مواد غذایی مانند مکان‌های تولید و عرضه زولبیا و بامیه در ایام مبارک رمضان با دقت و حساسیت بیشتری نظارت می‌کنند.


رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: در پی تشدید بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط در ماه مبارک رمضان یک واحد نان فانتزی پس از چهار بار تذکر و معرفی به تعزیرات حکومتی، مهروموم و تعطیل شد.


وی بیان کرد: تشدید بازرسی‌های کارشناسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی باعث ارتقای سلامت بهداشتی این مکان‌ها و در نتیجه تامین سلامت مواد غذایی مردم شهرستان شده و این روند رو به رشد ارزیابی می‌شود.


شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.


6043/6164نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =