رشد ۲۰۰ درصدی تسهیلات صندوق توسعه ملی در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی از رشد ۲۰۰ درصدی پرداخت اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان خبر داد و گفت: پارسال یکهزار و ۱۰۲ میلیارد ریال تسهیلات از این محل توسط بانک کشاورزی پرداخت شده است.

امیرحسام قزلباش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته ۸۵۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری توسط بانک کشاورزی استان پرداخت شد.


وی با بیان اینکه با پرداخت این تسهیلات بیش از یکهزار و ۷۲۰ شغل در استان ایجاد شد عنوان کرد: پارسال بانک کشاورزی خراسان جنوبی، سکاندار پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در استان بود.


مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: همچنین پارسال ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی توسط بانک پرداخت شد.


وی به پرداخت ۲ هزار و ۴۳ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع داخلی بانک اشاره کرد و گفت: پرداخت این تسهیلات زمینه ساز جذب و اشتغالزایی چهار هزار و ۵۴۹ نفر در استان شده است.


قزلباش گفت: اعتبارات قرض الحسنه اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی در سال گذشته نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد داشته است.


وی افزود: مشارکت فعال بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری که با اذن مقام معظم رهبری و سیاست راهبردی دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی بود، موجی از تحرک و امید را در جامعه روستایی و عشایری استان ایجاد کرده است.


۷۵۵۷*۳۰۲۸


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =