خطیب جمعه ورامین: بی تفاوتی نسبت به آسیب های فضای مجازی به آلوده شدن جوانان منجر می شود

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت ورامین گفت: بی تفاوتی نسبت به آسیب های فضای مجازی، جوانان را دچار آلودگی و آسیب های متعدد می کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: دشمنان قسم خورده نظام که در مقابله سخت با مردم ایران، چاره‌ای جز پذیرش شکست نداشتند این بار با جنگ نرم به مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمده اند و هدف اصلی این جنگ، جوانان و آینده سازان کشور است.
وی افزود: وقتی که جوان بدون هیچ گونه محدودیتی از فضای مجازی استفاده کرد، به راحتی در برابر دشمن تسلیم می‌شود این جاست که دشمن به راحتی به ما حمله کرده و حمام خون راه می‌اندازد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ابراز نگرانی از توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: امروز جولان زنان بدحجاب، سطح شهر را آلوده‌تر از وجود افراد بی حجاب کرده است و این همه به دلیل به توجهی و بی تفاوتی نسبت به این دو فریضه الهی است.
محمودی تأکید کرد: سازمان بسیج مستضعفین موظف است تا با به کارگیری آحاد بسیجیان، قوانینی را نسبت به فرهنگ سازی اجرایی کند.
وی با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: آزادی خرمشهر از رخدادهای کم‌نظیر تاریخ انقلاب اسلامی است که در آن، حدود ۱۶ هزار عراقی کشته و زخمی شده و ۱۱ هزار نیروی عراقی به اسارت در آمد.
امام جمعه ورامین همچنین با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس گفت: روز قدس، روز دفاع از فلسطین است، حرکتی که ۴۰ سال از عمر آن می‌گذرد و هر ساله به برکت حضور پرشور مردم، با شکوه تر از قبل برگزار می‌شود.
تهرام/۷۲۵۴/‏/‏۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =